Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

Order before 3 PM and receive your groceries today 🚀

Language

Dairy Shop & Bakery

Discover our selection of organic dairy products and artisanal bakery goods. From raw milk to aged cheeses, as well as fresh breads and fresh pasta, enjoy authentic products of superior quality.

Our range includes:

  • Dairy: organic yogurts, creams, butters, and dairy products
  • Cheeses: a varied selection of artisanal cheeses
  • Bakery: fresh breads and pastries
  • Raw milk: quality raw milk products
  • Fresh pasta & yeast: for your homemade preparations

All our products come from organic farming and are selected from local producers.

Young Sheep’s Gouda +/- 200gr
€6,91 EUR
€34,55 / kg
Show options
Goat Brie +/- 150gr
€5,09 EUR
€33,93 / kg
Show options
Tomme de Gralou +/- 200gr
€6,13 EUR
€30,65 / kg
Show options
Morbier PDO +/- 200gr
€5,46 EUR
€27,30 / kg
Show options
Bioferme Wild Garlic +/- 150gr
€4,42 EUR
€29,47 / kg
Show options
Show options
Bioferme Plain +/- 150gr
€3,81 EUR
€25,40 / kg
Show options
Mascarpone 250gr
€4,85 EUR
Extra-Aged Cow’s Gouda +/- 200gr
€4,29 EUR
€21,45 / kg
Show options
Semi-Aged Goat’s Gouda +/- 200gr
€6,17 EUR
€30,85 / kg
Show options
Bulk Feta (Sheep Type Feta) +/- 150gr
€3,94 EUR
€26,27 / kg
Cow Blue Cheese +/- 150gr
€5,04 EUR
€33,60 / kg
Goat Blue Cheese +/- 200gr
€7,29 EUR
€36,45 / kg
Roquefort PDO +/- 150gr
€5,96 EUR
€39,73 / kg
Italian Cow’s Gouda +/- 200gr
€4,31 EUR
€21,55 / kg
Show options
Natural Savoie Cheese +/- 200g
€5,65 EUR
€28,25 / kg
Show options
Tomme du Doyard +/- 200gr
€8,21 EUR
€41,05 / kg
Show options
Abondance +/- 200gr
€6,08 EUR
€30,40 / kg
Show options
Pas de Rouge +/- 150gr
€4,83 EUR
€32,20 / kg
Show options
Cabriolait +/- 150gr
€5,97 EUR
€39,80 / kg
Show options
Creamy Pave Gros Chêne +/- 180g
€5,30 EUR
€29,44 / kg
Mimolette +/- 200gr
€5,15 EUR
€25,75 / kg
Plain Goat Creamy Cheese +/- 150gr
€5,47 EUR
€36,47 / kg
Little Grandfather / piece (+/-50gr)
€2,39 EUR
€47,80 / kg
Smoked Savoie Cheese +/- 200g
€6,24 EUR
€31,20 / kg
Show options
Tuscan Sheep Cheese +/- 200gr
€7,77 EUR
€38,85 / kg
Show options
87 results