Left Terugkeren naar winkel
Besteloverzicht

Je winkelwagen is leeg

Bestel voor 15.00 uur en ontvang vandaag nog je boodschappen 🚀

Taal

Zetmeelrijke producten, noten & gedroogde waren

Ontdek onze selectie van biologische zetmeelrijke producten, noten en gedroogde producten voor een gezonde en evenwichtige voeding. Pasta, rijst, peulvruchten, noten en zaden van topkwaliteit uit de biologische landbouw en tegen de beste prijs!

Ons assortiment omvat:

  • Zetmeelrijke producten: pasta, rijst, quinoa, bulgur en andere biologische granen
  • Peulvruchten: linzen, kikkererwten, bonen en andere gedroogde groenten
  • Noten en zaden: amandelen, noten, hazelnoten, zonnebloempitten en meer
  • Gedroogde producten: meel, vlokken en basisingrediënten voor uw bereidingen

Rijk aan vezels, plantaardige eiwitten en essentiële voedingsstoffen, zijn deze producten perfect voor een gezonde en smaakvolle keuken.

Boekweit +/- 500gr
€2,43 EUR
€4,86 / kg
Amandelschilfers +/- 150gr
€3,81 EUR
€25,40 / kg
Kokospoeder +/- 150gr
€2,02 EUR
€13,47 / kg
Quinoa rood +/- 500gr
€4,82 EUR
€9,64 / kg
Bruine linzen +/- 500gr
€1,98 EUR
€3,96 / kg
Rode bonen +/- 500gr
€3,69 EUR
€7,38 / kg
Chocoladehazelnoten +/- 150gr
€4,41 EUR
€29,40 / kg
Spliterwten +/- 500gr
€2,20 EUR
€4,40 / kg
Rijst Coco Komijn Kurkuma +/- 250gr
€3,11 EUR
€12,44 / kg
Melkchocoladepinda’s +/- 150gr
€2,97 EUR
€19,80 / kg
Gedroogde banaan +/- 150gr
€4,15 EUR
€27,67 / kg
Maanzaad +/- 250gr
€3,64 EUR
€14,56 / kg
Oriëntaalse couscous +/- 250gr
€3,71 EUR
€14,84 / kg
Witte bonen +/- 500gr
€4,60 EUR
€9,20 / kg
Mix koraal linzen Dahl +/- 250gr
€3,87 EUR
€15,48 / kg
Losse Witte Lasagnebladen +/- 250gr
€1,46 EUR
€5,84 / kg
69 resultaten