Left Terugkeren naar winkel
Besteloverzicht

Je winkelwagen is leeg

Bestel voor 15.00 uur en ontvang vandaag nog je boodschappen 🚀

Taal

Zuivelwinkel & Bakkerij

Ontdek onze selectie van biologische zuivelproducten en ambachtelijke bakkerijproducten. Van rauwe melk tot gerijpte kazen, en van vers brood tot verse pasta, geniet van authentieke producten van hoge kwaliteit.

Ons assortiment omvat:

  • Zuivel: yoghurt, room, boter en biologische zuivelproducten
  • Kazen: gevarieerde selectie van ambachtelijke kazen
  • Bakkerij: vers brood en banket
  • Rauwe melk: producten van hoogwaardige rauwe melk
  • Verse pasta & gist: voor uw zelfgemaakte bereidingen

Al onze producten zijn afkomstig uit de biologische landbouw en geselecteerd bij lokale producenten.

Jonge Schapenkaas Gouda +/- 200gr
€6,91 EUR
€34,55 / kg
Zie opties
Brie van Geit +/- 150gr
€5,09 EUR
€33,93 / kg
Zie opties
Tomme de Gralou +/- 200gr
€6,13 EUR
€30,65 / kg
Zie opties
Morbier AOP +/- 200gr
€5,46 EUR
€27,30 / kg
Zie opties
Bioferme daslook +/- 150gr
€4,42 EUR
€29,47 / kg
Zie opties
Zie opties
Pain Bioferme +/- 150gr
€3,81 EUR
€25,40 / kg
Zie opties
Mascarpone 250gr
€4,85 EUR
Overjarige Koemelk Gouda +/- 200gr
€4,29 EUR
€21,45 / kg
Zie opties
Belegen Geitenkaas Gouda +/- 200gr
€6,17 EUR
€30,85 / kg
Zie opties
Pas de Bleu +/- 150gr
€5,04 EUR
€33,60 / kg
Provençaalse Geit-crème +/- 150gr
€5,60 EUR
€37,33 / kg
Blauwe geitenkaas +/- 200gr
€7,29 EUR
€36,45 / kg
Roquefort AOP +/- 150gr
€5,96 EUR
€39,73 / kg
Italiaanse Koemelk Gouda +/- 200gr
€4,31 EUR
€21,55 / kg
Zie opties
Savoie Kaas Naturel +/- 200gr
€5,65 EUR
€28,25 / kg
Zie opties
Tomme du Doyard +/- 200gr
€8,21 EUR
€41,05 / kg
Zie opties
Abondance +/- 200gr
€6,08 EUR
€30,40 / kg
Zie opties
Pas de Rouge +/- 150gr
€4,83 EUR
€32,20 / kg
Zie opties
Cabriolait +/- 150gr
€5,97 EUR
€39,80 / kg
Zie opties
Mimolette +/- 200gr
€5,15 EUR
€25,75 / kg
Naturelle Geit-crème +/- 150gr
€5,47 EUR
€36,47 / kg
P'tit Aïeul / stuk (+/-50gr)
€2,39 EUR
€47,80 / kg
Fromage de Savoie Gerookt +/- 200gr
€6,24 EUR
€31,20 / kg
Zie opties
Pecorino Toscaan +/- 200gr
€7,77 EUR
€38,85 / kg
Zie opties
87 resultaten